Valdonės ir Nerijaus vestuvės - vestuvių fotografas Mantas Janavičius

Valdonė ir Nerijus

Labai norime Tau, Mantai, padėkoti už tai, kad labai prisidėjai prie mūsų šventės ir dabar galime džiaugtis nuostabiomis nuotraukomis. Žiūrime ir žiūrime jas:) Ir tikrai, vestuvių diena ateina ir praeina labai greitai, lieka tik nuotraukos, kurios turi neįkainojamą vertę. Abu labai džiaugiamės, kad turėjome progą pažinti tokį žmogų, profesionalų ir kartu labai šiltą bei charizmatišką žmogų, su kuriuo susitikus atrodydavo, kad esame pažįstami jau daug metų:)

Didžiausios Tau ir, žinoma, Tavo šeimai sėkmės:)

Egle Slinksė

Mantas – puikus fotografas, kuris moka pastebėti kiekviena smulkmena (paslėpti, tai ko neturi matytis, paryškinti tai, kas gražiausia), kuris puikiai žino, kaip išnaudoti aplinka bei panaudoti skirtinga apšvietimą, kuris vestuvių diena jauniesiems tampa ne tik fotografu, bet ir draugu, patarėju ir net pagalbininku. Ačiū didžiausias, už gražiausius prisiminimus.

Atsiliepimai apie fotografa manta janaviciu
Rasitos ir Nerijaus vestuves - fotografad Mantas Janavičius

Rasita

Šios nuotraukos pranoko mūsų lūkesčius! Labai džiaugiamės, kad šios nuostabios mūsų dienos akimirkas patikejome įamžinti Mantui. Nuotraukos viena už kitą gražesnės, šiltesnes, kupinos romantikos… Ačiū tau!
Iki susitikimo per krikstynas :)

Darius

Sveiki, Mantai,
pamaniau, kad gal reikia dar kartą Jums parašyti keletą gražių žodžių (kiekvienam savo darbą mylinčiam žmogui tai labai svarbu) už labai
labai gerai padarytas foto. Šeima (tėvai, sesuo, draugai) ir mes Jūsų darbu sužavėti!

Man asmeniškai super malonu žiūrėti į Skaistės foto, kaip gražiai Jūs matote moterį… Visas albumas idealiai atspindi visa vestuvių
nuotaiką. Dar norėčiau pagirti Jūsų profesionalumą bendraujant su klientais, fotosesijos metu nuotaika buvo puiki :).

Nuoširdžiai sėkmės Jums.

Vestuvinė ceremonija Vilniaus VU bažnyčioje.
Rekomendacija - fotografas Mantas Janavicius

Daiva Krasauskienė

Nors vestuvės vyko jau prieš 4 metus, nuotraukų albumą vartau nuolatos. Dėl nuotraukų tekėčiau ir antrą kartą. Kuo didžiausios rekomendacijos – labai šiltas žmogus ir puikus savo srities profesionalas!

Snieguole Petuchova

Puikus fotografas ir labai malonus žmogus. Labai džiaugiamės, kad išsirinkome būtent Jus. Nuotraukos neapsakomai gražios ne tik mums, bet ir artimiesiems. Tariame dideli AČIŪ! Didžiausios rekomendacijos!

Snieguolė - atsliepimas apie fotografą Mantą Janavičių
Atsiliepimas apie fotografą Mantas Janavičių

Vaida Bytautiene

Vestuvių fotosesija pranoko visus mūšų lūkesčius, o įamžintos nuotraukos kalba pačios už save.
Mantai, dėkojame už profesionalumą, juoką ir teigiamas emocijas – esate tikras savo srities žinovas.
Rekomenduojam visu 1000%!

Loreta ir Raimondas

Pamačius Manto nuotraukas suspaudžia širdį, kaip gražu… nebereikia net vestuvių filmo, kad pajustum, kaip gera buvo tą laimingą dieną :)
Nuotraukų grožis ir jausmas garantuotas, taigi nedvejokite ir rinkitės Manto meną, kol jis dar turi laisvų vietų:D

Loretos ir Raimondo vestuvės - atsiliepimas apie fotografą Mantą Janavicių

Almontas ir Vaida

Samdydami Mantą Janavičių, kaip vestuvių fotografą, tikrai gausite dvigubą naudą galbūt to net nesitikėdami- ne tik galutinį rezultatą (dieviškas nuotraukas), bet ir galimybę dalyvaujant pačiame procese susipažinti su žavinga asmenybe, kurioje puikiai dera gebėjimas jausti grožį, harmoniją su tobulumo ir pusiausvyros siekiu.
Ir visa tai, apipinta ryžtingumu, atkaklumu ir ištvermingumu, spinduliuoja didelę energijos bei dvasios stiprybę. Regis pats Dievas, pamatęs tokį patikimą ir atsakingą sielos pionierių, pasiūlė jam tapti fotografu ir džiaugiamės, jog jis sutiko, ir kad mes sutikome jį.
Tai ne šiaip profesionalas, tai tarsi originalus šviesulys, nušviečiantis kelią į dar neatrastus siekius. Tai žmogus, apie kurį galima būtų drąsiai parašyti įkvepiančią knygą, ir jeigu kada nors tokia bus parašyta, tai prisiminkite ir mus, norėtume būtinai ją perskaityti!

Almontas ir Vaida - atsiliepimas apie fotografa Manta Janaviciu
Ritmantės ir Manto atsiliepimas apie vestuvių fotografą Mantą janavičių

Ritmantė ir Mantas

Dėkojame Jums, Mantai, už nuostabias mūsų šventės nuotraukas!
Jūs nuostabus, šiltas žmogus, išmanantis savo darbą :) Jei dar kartą reikėtų rinktis fotografą svarbios šventės įamžinimui, neabejodami pasirinktume Jus.
Dar kartelį nuoširdus AČIŪ.

Greta McDonald

Vestuvių dieną buvo labai molonu bendrauti ir viskas ėjosi puikiai. Nuotraukos nuostabios. Taip pat turi puikia anglu kalba. Jei ieškote malonaus, patikimo ir savo darbą išmanančio fotografo net nedvejodami rinkitės Mantą Janavičių.

Greta atsiliepimas apie fotografą Mantą Janavicių
Aušrelės atsiliepimas apie fotografą Mantą Janavičių

Aušrelė Biveinienė

Geriausias iš geriausių! Be galo esu patenkinta Manto darbais! Profesionalumas atsispindi visose nuotraukose, kiek žiūriu tiek neatsigrožiu. Linkiu didžiausios sėkmės ir dar daug laimėjimų su gražiausiomis vestuvių nuotraukomis.

Inga

Labai džiaugiamės pasirinkę Mantą, nes nuotraukos visos yra labai skoningos, nuostabios, ryškių spalvų, gyvos ir kalba pačios už save, taip pat kas aktualu vyrams fotosesijose – buvo lengva ir malonu dirbti, nereikėjo sukti galvos kaip stovėti ar ką daryti, nes kiekvienam žingsnyje.
Mantas turėjo profesionalius aiškius patarimus kaip sukurti nuotraukas. Ačiū Jums Mantai ir visos rekomendacijos iš mūsų!

Ingos atsiliepimas apie fotografą Mantą Janavičių
Viktorija ir Andrėjus Vestuvės Portugalijoje - fotografas Mantas Janavicius

Viktorija ir Andrėjus

Mantai :)
Dar karteli noriu padėkoti uz Jūsų darbą… Apsakyti nuotraukų grožiui as net negaliu parinkti tinkamų žodžių… Žiūrėjau nuotraukas ir braukiau
ašaras… Savo pažadą įvykdėte su LABAI DIDELIU KAUPU!!!

Beprotiškai džiaugiamės, kad Jus pasirinkome, nes Jūs ir Jūsų darbas NUOSTABUS!!!

Viktorija

Susisiekite