Apie mane

Sveiki! Esu dvejų nuostabių mergaičių tėtis, kurias per 16 santuokos metų man padovanojo mano žmona Inga. Kūryba man reiškia gyventi pilnavertį gyvenimą, ir šią aistrą aš įgyvendinu būtent fotografavime.

Kada ir kaip pradėjau fotografuoti?

Fotografuoti pradėjau prieš beveik 16 metų, visiškai atsitiktinai. Tuomet turėjau proginių suknelių saloną ir nusprendžiau pats nufotografuoti kelias progines sukneles. Suradau modelį ir su paprastu fotoaparatu padariau fotosesiją. Rezultatas? Nuotraukos, švelniai tariant, buvo toli nuo to, ką matėme mados žurnalų puslapiuose. Tuomet man pasirodė, kad reikia geresnio fotoaparato. Tačiau įsigijęs brangesnę foto įrangą, kartodamas fotosesiją ir gavęs itin prastus rezultatus, supratau, kad problema ne fotoaparate, bet žmoguje, kuris jį naudoja. Supratau, kad net brangiausias fotoaparatas nepadės sukurti gražių nuotraukų, jei fotografuojantis neturi žinių ir vizijos, kaip tai daryti.

Taigi, kaip sukurti nuotrauką, kurioje žmogus ir aplinka atrodytų nuostabiai net visiškai niekuo neišsiskiriančioje aplinkoje? Nebegalėjau apie tai negalvoti. Taigi, ieškant atsakymo, teko keliauti į Londoną, Italiją ir netgi į Australiją. Mokiausi pas geriausius pasaulio fotografus, tokius kaip Joe Buissink TOP 2 ir Jerry Ghionis, kuris yra TOP 5 vestuvių fotografas pasaulyje. Fotografija tapo mano aistra ir gyvenimo būdas.

“Tikiu, kad dėl mano sukauptos patirties, nuolatinio tobulėjimo, aistros fotografijai ir požiūrio į žmogų jūs galite jaustis saugiai ir tikėtis aukščiausio lygio foto paslaugų.”

Mantas Janavičius  •   Fotografas

Mano požiūris į fotografiją

Mano požiūris į fotografiją

Narystė

Daugeli metų esu tarptautinių vestuvių ir portreto fotografų asociacijų narys, kuriose mano nuotraukos buvo įvertintos ne vienu tarptautiniu apdovanojimu.

Susisiekite