Prieš kiek laiko rekomenduojama rezervuoti foto paslaugas vestuvėms?

Dažnai jaunavedžiai rezervuoja datas prieš 6-12 mėnesių iki vestuvių. Todėl rekomenduoju rezervuoti foto paslaugas kuo greičiau t.y. kai tik apsisprendžiate dėl vestuvių datos. Aš dirbu visoje Lietuvoje ir visame pasaulyje, todėl man nesvarbu, kur reikės atvykti. Taigi, pirmiausia, užsakykite foto paslaugas, o tada ramiai galėsite derinti šventės vietą ir kitas vestuvių detales.

Ką daryti, jei vestuvių dieną lis?

Lietus vestuvėse – tai galimybė. Detalesnį mano atsakymą rasite dienoraštyje nuorodoje: https://mantasjanavicius.lt/lietus-vestuvese/

Kada rekomenduojama detaliai susiplanuoti vestuvių dienos maršrutą?

Nėra labai skubu. Užtenka ir vienos savaitės iki vestuvių.

Ar būtina fotografuoti nuotakos ir jaunikio pasiruošimą?

Pradedant fotosesiją nuo jaunųjų pasiruošimo, galima detaliau papasakoti visą vestuvių dienos eigą. Bet tikiu, kad didžiausia pasiruošimo fotografavimo vertė yra momentuose, kurie vyksta tuo metu. Nuotraukų iš pasiruošimo nėra daug, bet jų vertė, kai pvz. mama padeda apsirengti dukrai jos vestuvinę suknelę ar apsikabinimas su tėveliais prieš išvažiuojant į bažnyčią ar santuokos rūmus, ir su tuo iškylančios emocijos, yra neįkainuojamos.

Visgi, kiekvienos jaunųjų poros atvejis yra unikalus, ir kartais pasiruošimas nėra fotografuojamas randant alternatyvą.

Viską aptariame su jaunavedžiais konsultacijos metu.

Kaip skaičiuojama fotografavimo trukmė?

Fotografavimo laikas pradedamas skaičiuoti nuo to momento, kai atvykstama į sutartyje numatytą vestuvių fotosesijos pradžios vietą ir baigiamas sutartyje nurodytu laiku. Tai reiškia, kad keliaujant tarp fotosesijų vietų, į bažnyčią ar sodybą, laikas yra įskaičiuojamas į bendrą fotografavimo trukmę.

Tačiau laikas, kol atvažiuoju į sutartyje numatytą šventės pradžios vietą, ir laikas, reikalingas man grįžti namo po fotografavimo, nėra įskaitomi į šią trukmę.

Ar patarsite, kur fotografuotis, kaip pozuoti?

Tikrai taip. Apskritai „gaudydamas” momentus siekiu užfiksuoti kiekvieną šypseną, kiekvieną ašarą ir kiekvieną jūsų emociją. O taip pat patarsiu kaip ir kur atsistoti, ką daryti, kad fotosesijos nuotraukos būtų tikros, gyvos, ir kuriose atrodytumėte gražiausiai nei buvote nufotografuoti iki šiol.

Ar fotosesijai rekomenduotumėte turėti nuometą?

Ar reikia nuometo vestuvių dieną? Kokia to nauda ir koks turėtų būti nuotakos nuometas, galite paskaityti čia: https://mantasjanavicius.lt/rekomendacija-del-nuotakos-nuometo-vestuviu-diena

Kiek laiko rekomenduojama skirti vestuvių fotosesijai?

Fotosesija susideda iš kelių dalių:

  1. Pasiruošimas – tam rekomenduoju skirti 30-60 min.
  2. Jaunavedžių fotosesija – rekomenduoju skirti apie 2-3 val.
  3. Fotosesija prie santuokos rūmų ar bažnyčios su svečiais – trunka apie 30-60 min. priklauso nuo svečių skaičiaus.

Tai yra labiau rekomenduojamas laikas. Kai kurie jaunavedžiai nepageidauja pasiruošimo fotosesijos, arba jaunavedžių fotosesijai gali skirti tik 30 min. Ir su tuo viskas  gerai, vestuvės turi būti pagal jaunuosius, o ne pagal fotografą. Tik tokiu atveju fotosesijos nuotraukų bus kiek mažiau, daugiau reportažinių nuotraukų t.y. pasivaikščiosime ir pagaudysime kadrus.

Vis dėlto, noriu pabrėžti, kad mano kaip fotografo tikslas yra per nuotraukas papasakoti vestuvių dienos istoriją. Noriu, kad Jūsų nuotraukos ne tik teiktų džiaugsmą ir juoką, bet ir sukeltų laimės ašaras bei sugrąžintų į gražiausius prisiminimus. Todėl įsipareigoju, kad nuotraukose atrodysite nuostabiai, kaip niekad anksčiau. O už tai prašau skirti laiko savo fotosesijai.

Kokia jūsų teikiamų foto paslaugų kainą?

Suprantu, kad norintiems užsisakyti mano vestuvių fotografavimo paslaugas patogiausia būtų rasti aiškią kainą šioje svetainėje, be jokių papildomų užklausimų. Tačiau mano fotografijos paslaugų kainoraštis svetainėje nėra prieinamas dėl kelių priežasčių: fotografuoju ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje; be to, foto paslaugos gali būti reikalingos skirtingam valandų skaičiui, todėl paslaugų paketų kainos gali skirtis. Susisiekite su manimi ir kainą aptarsime individualiai konsultacijos metu.

Susisiekti galite el. p. info@mantasjanavicius.lt, tel.+370 63804532 arba užpildę konsultacijos formą paspaudus ČIA.

Neradote atsakymo? Susisiekite su manimi Jums tinkamu būdu ir atsakysių į kilusius klausimus.

Registruokitės konsultacijai.