Mantas apie vestuvių fotografiją

Apie fotografą

Viskas apie momentus

Mis laikinoji sostinė

Žanetos ir Daliaus vestuvių fotofilmas

Dažniausiai vestuvių fotografai tai vadina foto filmu, aš – vadinu jaunųjų vestuvių foto istorija arba tiesiog vestuvių istorija.

Tobula vestuvinė suknelė, nuotakos pasiruošimas, nuoširdus ir kupinas gilios meilės apsikabinimas su tėveliais, pirmas jaunikio žvilgsnis į savo nuotaką vestuvių dieną, jaudulys žengiant altoriaus link, pirmasis jaunųjų šokis, kuriuo gėrisi visi sutuoktiniams artimi žmonės… gal būt savo vestuves Jūs matote kiek kitaip, bet ar būtent tai ir nėra nuostabu, kad kiekvieną kartą nuotraukomis aš galiu papasakoti kitokią, unikalią ir tik Jūsų vestuvių dienos istoriją.

Evelinos ir Ramūno vestuvių fotofilmas

Mildos ir Artūro vestuvių fotofilmas, Kipras

Pristatau Jums dar vieną vestuvių foto pasakojimą iš Kipre įvykusių Mildos ir Artūro vestuvių. Buvo gera grožėtis šia šalimi ir nuostabu įamžinti nepakartojamus Mildos ir Artūro šeimos momentus.
Milda ir Artūrai, ačiū, kad galėjau būti Jūsų šventės dalimi, Jūsų diena visuomet užims ypatingą vietą mano širdyje.

Spausdintos nuotraukos, priešingai nei tik skaitmeninės, visuomet sukelia kitokį, stipresnį jausmą, tai yra tai ką galima paliesti, jose labiau atsiskleidžia emocijos, spalvų sodrumas, todėl susitikimo metu mielai Jums parodysiu ne tik daugiau savo foto darbų, bet ir šios nuostabios poros prabangią vestuvinę foto knygą.

Foto knygos pristatymas