Naktinė vestuvių fotosesija

Kartais manęs klausia ar naktinių fotografijų nuotraukose naudoju photoshop’ą. Tikrai ne! Visos mano nuotraukos yra tiesiai iš kameros, be jokių foto manipuliacijų. Ne išimtis – Dovilės ir Sauliaus viena iš naktinės fotosesijos vestuvinių nuotraukų  🙂

Plačiau

Vestuvių fotografai – kaip išsirinkti?

Internetinėje erdvėje patarimų kaip išsirinkti vestuvių fotografą savo šventei yra tikrai nemažai. Kartotis nenoriu. Tad stengsiuosi glaustai ir tik apie esminius klausimus:

1.Kada pradėti ieškoti fotografo?
2.Kur ieškoti ir į ką atkreipti dėmėsį ieškant fotografo?
3.Kiek normalu mokėti už fotografo paslaugas ir kodėl?
4.Pokalbis su fotografu susitikimo metu.

Plačiau

Vakarietiška vestuvių fotografija Lietuvoje

Kai pradėjau fotografuoti vestuves, pamačiau, kad Lietuvoje žinių, kaip tai daryti gerai, buvo nedaug, o ir tas nedidelis informacijos kiekis kitų fotografų kaip konkurencinė paslaptis buvo stropiai laikomas paslaptyje. Norėjau kažko kitokio, uniklaus, tiek nuotraukų, tiek supratimo prasme.

Plačiau

SWPP 2016 apdovanojimai kategorijose – vestuvių fotografai

SWPP tarptautinė fotografų konvencija yra vienas reikšmingiausių ir įsimintiniausių renginių įvykusių 2016 metais Hilton Metropole viešbutyje Londone. Be daugybės vertingų seminarų ir diskusijų su kolegomis fotografais apie naujausias vestuvių mados tendencijas, buvo galima susipažinti ir su įspūdingomis fotografijos technologinėmis naujovėmis.

Kita vertinga šios kelionės patirtis buvo vestuvinių nuotraukų konkursas.

Plačiau

Deimantės ir Gyčio vestuvės

Kiek daug vestuvių šiais metais jau įamžinta, ir kiek dar liko 🙂 Jūs visi esate mano žvaigždės, ačiū, už galimybę būti Jūsų nepakartojamų momentų dalimi.
Taip pat dalinuosi Deimantės ir Gyčio vestuvių dienos momentais. Deimante ir Gyti, Jūs nuostabūs. Kuo šilčiausi sveikinimai ir iki susitikimo 🙂

Plačiau

SWPP apdovanojimas – vestuvių fotografai

Tarptautinė Profesionalių Fotografų Asociacija Londone (SWPP) dar vieną nuotrauką įvertino aukso apdovanojimu „Tradicinės vestuvių fotografijos“ kategorijoje.
Loreta ir Virginijau, Ačiū už patikėtą savo nepakartojamos šventės įamžinimą 🙂

Plačiau

WPPI Apdovanojimai kategorijose – vestuvių fotografai

Prasideda kasmetinis etapas – tobulėjimas! Kelionės pas kolegas, aukčiausio lygio fotografus, seminarai, konvencijos, konkursai. Atvyko ir du sidabro apdovanojimai už vestuvines nutraukas iš WPPI, vienos įtakingiausių fotografų asociacijų Amerikoje. Sidabro apdovanojimas kategorijoje: Viena nuotaka arba jaunikis (Bride or Groom Alone: Wedding Day) Sidabro apdavanojimas kategorijoje: Nuotaka ir jaunikis kartu (Bride and Groom Together: Wedding Day…

Plačiau