Kad erotinės fotosesijos metu jaustumėtės kuo jaukiau, rekomenduoju, kad į fotosesiją Jus atlydėtų ir šalia būtų žmogus („už kadro“ – o nedalyvautų fotosesijoje) pvz. gera draugė ar antra pusė kuriuo tikrai pasitikite.

LENGVAS
99
Fotosesija Jūsų namuose ar kt. Jūsų aplinkoje
1 valandos fotografavimas
-
10 suredaguotų ir paruoštų spaudai nuotraukų
Kauno mieste arba + kelionės išlaidos kurui
Kiekvienos papildomos valandos kaina €90
Teirautis dėl datos laisvumo
ELEGANTIŠKAS
255
Fotosesija apartamentuose ar kt. aplinkoje (aplinkos nuoma jau įskaičiuota į kainą)
Konfidencialumas
2 valandų fotografavimas
Apartamentai ar kita patalpa fotosesijai
20 suredaguotų ir paruoštų spaudai nuotraukų
Kauno mieste arba + kelionės išlaidos kurui
Kiekvienos papildomos valandos kaina €90
Teirautis dėl datos laisvumo

Nuogas kūnas vaizduojamas jau nuo antikos laikų tapyboje, mozaikose, skulptūrose. Tai moteriško grožio išraiška: kūno linijos, moters paslapties ieškojimas ir jos troškimai – visa tai siekiama atskleisti ir pabrėžti erotinėse fotografijose.

Erotinė (ar buduaro, kaip ją vadina Prancūzai, kuri reiškia artimiausią moters aplinką) fotografija nėra vien tik apnuogintas moters kūnas. Gal pageidaujate savo nuogumą pridengti megztiniu, savo antros pusės marškiniais, seksualiais naktinukais ar tiesiog mūvėti prisegamas pėdkelnes ir kitokį apatinį trikotažą? Tinka viskas. Galite turėti kelis aprangos variantus. Svarbu paminėti, kad Jūsų nuogumas gali būti subtiliai pridengtas apklotu (esant lovoje ar prie jos), paslėptas už tam tikrų „atsitiktinių“ daiktų kaip kėdės atlošas, durys ir t.t. –  galimybėms ribų nėra.

Jūsų atsinešti aksesuarai gali aiškiai nusakyti, kokių erotinių nuotraukų pageidaujate, pavyzdžiu, karoliai ar subtilus kaklo papuošalas nukreipia į švelnias, lyriškas nuotraukas, ir priešingai, jei į fotosesiją atsinešite akių raištį ar antrankius – į aštresnes nuotraukas. Tai be abejo nėra taisyklė ir subtilų pakabuką galima panaudoti labai nesubtilioje temoje, kas nuotraukas padarys kontrastingesnes ir netikėtas.

Tokio tipo fotografija yra labai asmeniška, jausminga, intymi. Gal būt nuotraukomis grožėtis norėsite ne tik Jūs, bet ir Jums artimas žmogus. Tad erotinė fotosesija gali būti ne tik ideali dovana sau, bet ir Jūsų artimam žmogui.

Atsipalaiduokite, pasitikėkite fotografu ir sukursime nuotraukas, apie kurias gal būt jau senai svajojate!

Diskretiškumas garantuojamas!