Jaunųjų fotosesija

Tikriausiai kiekvieno žmogaus paklausus, ar egzistuoja tokia savybė kaip fotogeniškumas, jis patvirtins, kad tikrai egzistuoja ir dar daugelis pridurs pats esąs visai nefotogeniškas, bet pažįstantis labai fotogeniškų žmonių. Tačiau to paties paklausus profesionalaus fotografo šis tik nusišypsos: „nėra tokio dalyko, kaip fotogeniški ir nefotogeniški žmonės, yra tik profesionalūs ir neprofesionalūs fotografai“! Būtent nuo fotografo, o ne nuo mistinio geno priklauso, kaip Jūs atrodysite nuotraukose.

Rinkdamiesi fotografą vestuvėms ar kitai šventei, jau pirmojo susitikimo metu, užsakovai, ypač moterys, neretai užsimena apie savo nefotogeniškumą. Jos išgyvena dėl esamo ar tariamo viršsvorio, asimetriškų bruožų ir daugybės kitų dalykų – tai natūralu, visi turime vienokių ar kitokių kompleksų, tačiau kiekvieno profesionalaus fotografo pareiga yra įamžinti šventę taip, kad žvelgdami į nuotraukas nepastebėtumėte savo trūkumų. Fotografija, kaip ir kiti amatai, turi savo specifiką ir ne veltui šioje srityje dirbantys žmonės daug mokosi, nuolatos tobulinasi ir praktikuojasi – tik taip galima pasiekti aukščiausios kokybės. O kokybė fotografijoje yra kai žmogus nepaisant jo sudėjimo, proporcijų, odos ar plaukų spalvos – nuotraukose atrodo tobulai.

Jaunosios fotosesija

Teisingai parinktas fotografavimo kampas, gera poza, tinkamas apšvietimas Jus gali paliekninti ne vienu kilogramu ir pajauninti ne vieneriais metais, lygiai taip pat, kaip netikusi poza ar rakursas – pastorinti ir pasendinti. Taigi, kuo labiau esate įsitikinę savo nefotogeniškumu, tuo profesionalesnio fotografo Jums reikia. Turite 100 procentų pasitikėti Jus fotografuojančiu žmogumi, tik taip galėsite visiškai atsipalaiduoti ir fotosesijos metu patirti ne įtampą, o džiaugsmą.

Tiesa, nuotraukų tobulumas priklauso ne vien tik nuo fotografo, žinoma, kaip beatrodytumėte, profesionalas pasistengs, kad nuotraukos būtų puikios, bet vis dėlto kiekvienas fotografas padėkos, jeigu pasirūpinsite profesionaliu, fotografavimuisi tinkamu makiažu, savo figūrai pritaikytais drabužiais, tvarkinga ir prie veido tinkančia šukuosena. Ir šie aspektai galioja ne tik moterims, vyrai taip pat turėtų tinkamai pasirūpinti savo išvaizda, o aprangą ir šukuoseną patikėti profesionalams.

jaunųjų fotosesija gamtoje

Taigi, mitą apie fotogeniškumą galite paneigti pasisamdę profesionalų fotografą, kuris tiek žodžiais, tiek darbo rezultatais patvirtins, kad gražioms nuotraukoms Jūsų fizinės savybės neturi įtakos. Gražios nuotraukos – fotografo užduotis! Patikėkite šią užduotį profesionalui ir beliks mėgautis tiek fotosesija, tiek jos rezultatais.